how to make a website for free

PERSONAL

Det är vi som jobbar på Battenfeld Sverige AB!

FÖRSÄLJNING

Christian Hiljemark
Christian Hiljemark

035-155955
070-5916134
christian.hiljemark@battenfeld.se


Formsprutning plast/gummi, formblåsning & kringutrustning

Michael Hiljemark
Michael Hiljemark

035-155953
070-6155944
michael.hiljemark@battenfeld.se


Extrudering, återvinning & kringutrustning

Kenneth Hiljemark
Kenneth Hiljemark

070-5104410
kenneth.hiljemark@battenfeld.se


Pilot- & LAB

Carsten Olsen
Carsten Olsen

035-155954
073-7462042
carsten.olsen@battenfeld.se


Formsprutning & kringutrustning

Martin Näckdal
Martin Näckdal

070-8549534
martin.nackdal@battenfeld.se


Ultraljudssvetsning

SERVICE

Nicklas Oliv
Nicklas Oliv

035-155958
nicklas.oliv@battenfeld.se


Servicechef

Jesper Brantberg
Jesper Brantberg

035-155957
jesper.brantberg@battenfeld.se


Reservdelsansvarig

Susi Rosenburg
Susi Rosenburg

035-155950
susi.rosenburg@battenfeld.se


Orderhantering

Fredrik Johansson
Fredrik Johansson



Servicetekniker

Love Haglund
Love Haglund



Servicetekniker

Anton Virtanen
Anton Virtanen



Servicetekniker

LEDNING & ADMINISTRATION

Anna Kron
Anna Kron

073-1505936
anna.kron@battenfeld.se


Ekonomi- & Kontorschef

Kenneth Hiljemark
Kenneth Hiljemark

070-5104410
kenneth.hiljemark@battenfeld.se


Senior Advisor

Susi Rosenburg
Susi Rosenburg

035-155950
susi.rosenburg@battenfeld.se

Transport & Fakturering

Jesper Brantberg
Jesper Brantberg

035-155957
jesper.brantberg@battenfeld.se

Webbansvarig

FÖLJ OSS PÅ INSTAGRAM

Instagram